Zapojené agentury a zaměstnavateléSeznamte se s první várkou firem a agentur, které se vám na Digijobs představí!Adexpres

Jsme Adexpres, digitální strategicko-konzultační agentura, jejíž hlavní naplní je efektivní propojování všech online kanálů. Integrujeme klasický display, performance kanály a programmatický nákup. Velký důraz klademe na nejnovější technologie a především lidský kapitál.

Volná pracovní místa

Alza.cz

Alza.cz je lídr v oblasti internetového prodeje s 21 historií a inovátor v e-commerce. V roce 2014 expandovala do celé Evropy. Aktuálně zaměstnává přes 900 odborníků, provozuje 7 eshopů, 6 mobilních aplikací, 45 prodejen i vlastní řešení pro bezkontaktní výdej zboží AlzaBox.

Volná pracovní místa

Blueberry

Jako full servisovou agenturu nás baví nejenom tvořit digitální světy napříč online spektrem, ale především zdolávat dosud neznámé limity. Patříme do Agency Leadership programu Googlu a jsme vedeni jedním z Google Partners Certified Trainers Karlem Pařízkem, který by se stal i tvým mentorem. Jako člen týmu Blueberry získáš nejenom řadu nových kámošů, ale hlavně budeš pracovat v přátelské atmosféře a neformálním prostředí, které tobě a třeba i tvému zvířátku poskytne nadstandartní zázemí, možnost sebevzdělávání, práci na různorodých klientech a hlavně lidský přístup bossů.

Volná pracovní místa

eVisions

V eVisions na tebe čeká parta nadšených markeťáků, kteří zbožňují online marketing, velké výzvy, odvážná KPI a náročné klienty! Preferuješ při práci svobodu, flexibilitu a důvěru ze strany vedení? Jsi zodpovědný a umíš se postavit za výsledky svých rozhodnutí? Ozvi se nám! Právě nabíráme seniory i juniory, kterým dáme příležitost se rozvíjet, učit, sbírat zkušenosti a přitom si i příjemně vydělat.

Volná pracovní místa

MarketUP

Práce, nebo zábava? V MarketUP zastáváme názor, že když spojíš obojí, dosáhneš těch nejlepších výsledků. Společně dokážeme vytvořit fungující kampaně pro naše české i zahraniční klienty. A možná k tomu potřebujeme i tebe.

Volná pracovní místa

O2

Jsme největší telekomunikační operátor v Česku. Od doby, kdy nás koupila finanční skupina PPF, jsme prošli velkou proměnou. A to nejen uvnitř firmy, ale i navenek. Pracujeme totiž na velkých věcech. Od základů jsme postavili vlastní televizní stanici O2 Sport, postupně zjednodušujeme nepřehledné tarify a velkou pozornost věnujeme také oblasti ICT.

Volná pracovní místa

PerformicsB2Bgroup

Pomáháme největším globálním značkám i nejdynamičtějším e-shopům růst rychleji již v 57 zemích. Hledáme online nadšence, kteří se nebojí tvrdé práce ani bujaré zábavy.

Volná pracovní místa

Pria

Zlínská interaktivní agentura, která se z původně studentského projektu rozrostla do týmu padesáti digitálních specialistů sídlících ve dvou pobočkách (Zlín/Praha).

Volná pracovní místa

SEMrush

We are SEMrush — international IT company. We have offices in Russia, USA, Czech Republic, and Cyprus. We have created a unique tool for professionals in the field of internet marketing. SEMrush originated as an in-house toolkit that we used for our own marketing efforts. And ever since, we've been putting all our knowledge and experience in the field into making the most efficient and enjoyable service for online marketing specialists out there. Online marketing is never simple. But marketing tools should be!

Volná pracovní místa

Sun Marketing

Patří mezi držitele odznaku Premier Google Partner pro nejvýznamnější agentury v online reklamě a jsou také klíčovými partnery Seznamu. V Sunu na vás čeká neformální atmosféra, práce na zajímavých klientech a legendární teambuildingy.

Volná pracovní místa

Pokud byste rádi představili svou firmu či agenturu na našem veletrhu, ozvěte se nám na info@digijobs.cz!

Nechceš akci propásnout?

Přidej se k nám na Facebookovém eventu.